Moja cesta...

Milí priatelia,

jedného dávneho dňa som cestou za zdravím a vitálnym životom naskočila na vlak poznania. Čím viac človek poznáva, tým sa mu viac otvárajú ďalšie a ďalšie neprebádané cestičky. Dôležité je, neprestať kráčať, každý krok nám môže priniesť ďalšie a ďalšie skúseností. Svet skrýva nekonečno možností.

   Prvé skúsenosti som zhrnula v roku 2005 do zdravých nápojov, v ktorých nebolo dôležité len zloženie, ale aj pomery jednotlivých ingrediencií. Nápoje boli pripravované precízne z čerstvých surovín, z vhodných druhov odrôd, aby vám priniesli nie len pôžitok, ale aj bohatstvo z prírody. Časom som spozorovala, že i keď je nápoj určený na pomoc pri zdravotných problémoch, nie je vhodný každý druh nápoja pre každého človeka rovnako. Prečo je to tak?

Odpovede som našla, až keď som hlbšie začala študovať Ajurvédu. Tam som sa naučila pozerať na individualitu človeka. Nestačí mať len správnu náplasť, ale treba aj vedieť komu ju nalepiť, ako a kedy ju nalepiť.

... za zdravím

A tak sa postupne rozširoval môj zámer pôsobenia s jediným cieľom – ukázať vám cestu k zdraviu a vitalite. Aby každý jeden z vás mal možnosť dosiahnuť rovnováhu a spokojnosť po telesnej i mentálnej stránke.

Prevencia, podpora zdravia a pohľad na človeka ako na jedinečný a výnimočný celok, ako aj cesty odstraňovania príčin zdravotných problémov a nie len ich dôsledkov je spektrom Ajurvédy.

Postupne vám chceme ponúknuť na jednom mieste základné informácie a potreby pre plnohodnotný život, určité produkty z potravín /nápoje, koreniny…/, produkty z bylín, prírodné produkty pre každodennú hygienu a starostlivosť.

S prianím pevného zdravia a spokojnosti Monika

Doprajte si zdravie z prírody

rokov sa venujem ayurvede
a východnej medicíne
rokov sa poskytujem poradenstvo
v oblasti zdravej výživy
Nákupný košík
Návrat hore