Ajuvédske terapie v Žiline

Objavte kúzlo ajurvédskej olejovej terapie

Ajurvédske terapie patria k neodmysliteľnej súčastí ajurvédy. Harmonizujú telo, dušu a myseľ. Poskytujú nám jednu z možností na vyváženie „rýchleho“ životného štýlu. Ajurvédske terapie majú okrem relaxačného aj liečivý a detoxikačný účinok. Pri väčšine ajurvédskych procedúr sa používa veľké množstvo teplého prírodného oleja. Vyberá sa podľa potrieb klienta, pričom sa prihliada na jeho individualitu.

Pokožka je najväčším orgánom človeka. Tisícky nervových zakončení ju spájajú so všetkými orgánmi a tkanivami tela. Pri masážnych ťahoch sa stláčajú určité energetické body na tele, ktoré majú priamy súvis s určitými orgánmi alebo funkciami v tele. Preto sa dá prostredníctvom pokožky pozitívne ovplyvniť celé telo i myseľ každého človeka.

Výhody ajurvédskej terapie:

Kedy nie je ajurvédska terapia vhodná:

Ponuka ajurvédskych procedúr

Abhyanga

jemná ajurvédska olejová procedúra celého tela

Je to uvoľňujúca príjemná celotelová olejová technika, prevádza sa prostredníctvom oleja. Podľa klienta sa vyberajú oleje na mieru.

Upokojuje, preto je vhodná pri „napätom“ alebo zaneprázdnenom živote. Zvyšuje imunitu, zlepšuje spánok, pôsobí proti celulitíde, zlepšuje trávenie, priaznivo pôsobí na oči, vyživuje a regeneruje telo. Odporúča sa aj ľuďom so stuhnutým svalstvom.

60 minút
50 €
90 minút
70 €

Relax tváre, hlavy a chodidiel

Relax tváre a vlasovej časti hlavy má hlboko ukľudňujúci účinok. Upokojuje i povzbudzuje zmyslové orgány. Prekrvuje tvár, následkom čoho je pleť žiarivejšia a mladšia.

Prirodzene redukuje vrásky na tvári. Začína očistením tváre ružovou vodou a následne prebieha masáž vhodným olejom podľa potrieb klienta, pričom sa stimulujú určité energetické body. Po masážnych ťahoch nasleduje špeciálna bylinková pleťová maska, ktorá je namiešaná z ajurvédskych bylín, ktoré dodajú pleti potrebné živiny.

Počas pôsobenia masky sa prevádza reflexná terapia chodidiel, ktorá pôsobí na celkový stav tela.

30 minút
30 €

Terapia chrbta, šije, krku, ramien a chodidiel

Je prepojenie metódy olejovej terapie chrbta a chodidiel. Účelom je uvoľnenie a posilnenie svalstva. Terapia je ukončená teplým zábalom z kvalitných es. olejov. Oleje sa vyberajú podľa potrieb klienta.

60 minút
55 €

Podikizhi

jemná ajurvédska bylinná procedúra

Ajurvédska terapia sprevádzaná prikladaním horúcich bylinných vrecúšok. Procedúra začína v sede uvoľnením ramien, šije a pliec, pokračuje v ľahu. Zameriava sa na celú oblasť chrbta, ramien a zadnej strany nôh. Pôsobí na uvoľnenie bolestivého a stuhnutého svalstva, pomáha pri preťažení a prechladnutí svalstva. Pri chronických bolestiach je potrebné techniku opakovať podľa pokynov terapeuta.

60 minút
60 €

Shirodhara

špeciálna ajurvédska metóda pôsobiaca na tretie oko

Pripravujeme…

Rezervácia ajurvédskej terapie

Ak máte záujem o ajurvédsku terapiu,  vyplňte formulár. Po odoslaní si dohodneme termín a všetky podrobnosti.

Nákupný košík
Návrat hore