Ajuvédske masáže v Žiline

Objavte kúzlo ajurvédskej masáže

Ajurvédske masáže patria k neodmysliteľnej súčastí ajurvédy. Harmonizujú telo, dušu a myseľ. Poskytujú nám jednu z možností na vyváženie „rýchleho“ životného štýlu. Ajurvédske masáže majú okrem relaxačného aj liečivý a detoxikačný účinok. Pri väčšine ajurvédskych masáží sa používa veľké množstvo teplého prírodného oleja. Vyberá sa podľa potrieb klienta, pričom sa prihliada na jeho individualitu.

Pokožka je najväčším orgánom človeka. Tisícky nervových zakončení ju spájajú so všetkými orgánmi a tkanivami tela. Pri masážach sa stláčajú určité energetické body na tele, ktoré majú priamy súvis s určitými orgánmi alebo funkciami v tele. Preto sa dá prostredníctvom pokožky pozitívne ovplyvniť celé telo i myseľ každého človeka.

Výhody ajurvédskej masáže:

Kedy nie je ajurvédska masáž vhodná:

Ponuka ajurvédskych masáží

Abhyanga

jemná ajurvédska olejová masáž celého tela

Je to uvoľňujúca príjemná celotelová masáž, prevádza sa prostredníctvom oleja. Podľa klienta sa vyberajú oleje na mieru.

Upokojuje, preto je vhodná pri „napätom“ alebo zaneprázdnenom živote. Zvyšuje imunitu, zlepšuje spánok, pôsobí proti celulitíde, zlepšuje trávenie, priaznivo pôsobí na oči, vyživuje a regeneruje telo. Odporúča sa aj ľuďom so stuhnutým svalstvom.

60 minút
40 €
90 minút
55 €

Masáž tváre, hlavy a chodidiel

Masáž tváre a vlasovej časti hlavy má hlboko relaxačný účinok. Upokojuje i povzbudzuje zmyslové orgány. Prekrvuje tvár, následkom čoho je pleť žiarivejšia a mladšia.

Prirodzene redukuje vrásky na tvári. Začína očistením tváre ružovou vodou a následne prebieha masáž vhodným olejom podľa potrieb klienta, pričom sa stimulujú určité energetické body. Po masáži nasleduje špeciálna bylinková pleťová maska, ktorá je namiešaná z ajurvédskych bylín, ktoré dodajú pleti potrebné živiny.

Počas pôsobenia masky sa prevádza reflexná masáž chodidiel, ktorá pôsobí na celkový stav tela.

30 minút
30 €

Masáž chrbta, šije, krku, ramien a chodidiel

Je prepojenie olejovej masáže chrbta a chodidiel. Účelom je uvoľnenie a posilnenie svalstva. Masáž je ukončená teplým zábalom z kvalitných es. olejov. Oleje sa vyberajú podľa potrieb klienta.

60 minút
50 €

Podikizhi

jemná ajurvédska bylinná masáž

Ajurvédska masáž sprevádzaná prikladaním horúcich bylinných vrecúšok. Masáž začína v sede uvoľnením ramien, šije a pliec, pokračuje v ľahu. Zameriava sa na celú oblasť chrbta, ramien a zadnej strany nôh. Pôsobí na uvoľnenie bolestivého a stuhnutého svalstva, pomáha pri preťažení a prechladnutí svalstva. Pri chronických bolestiach je potrebné masáž opakovať podľa pokynov terapeuta.

60 minút
50 €

Shirodhara

špeciálna ajurvédska masáž tretieho oka

Pripravujeme…

Rezervácia ajurvédskej masáže

Ak máte záujem o ajurvédsku masáž,  vyplňte formulár. Po odoslaní si dohodneme termín a všetky podrobnosti.

Nákupný košík
Scroll to Top